• PHOSSORB NA OBNIŻENIE FOSFORANÓW CZYSTE OCZKO 25KG

Symbol: HI PHOSSORB 25KG

HYDROIDEA PhosSorb 25kg-- Natychmiastowa redukcja poziomu fosforanów. Naturalny i najsilniejszy na rynku preparat wiążący fosforany w oczkach wodnych i stawach kąpielowych --

2638.00
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Duża dostępność
Waga 25 kg

Zamówienie telefoniczne: 450050777

Zostaw telefon

HYDROIDEA PhosSorb 25kg


-- Natychmiastowa redukcja poziomu fosforanów. Naturalny i najsilniejszy na rynku preparat wiążący fosforany w oczkach wodnych i stawach kąpielowych --

HYDROIDEA to firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w obszarze budownictwa hydrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów specjalistycznych. Pierwszy polski producent unikalnych na skalę światową preparatów biologicznych, środków ekologicznych oraz naturalnych mieszanek minerałów i złóż do stawów, oczek i innych zbiorników wodnych. Firma jest jednocześnie dostawcą nowoczesnych urządzeń i rozwiązań filtracyjnych, wpisujących się w nurt proekologiczny.

Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie utrzymania i eksploatacji zbiorników wodnych oraz ekspercka wiedza techniczna zaowocowały produktami bezpiecznymi dla środowiska, idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów.PhosSorb

 
PhosSorb to wyjątkowo skuteczny ekologiczny preparat wiążący fosforany, który w znaczący sposób hamuje wzrost i rozwój wszelkiego rodzaju glonów w zbiorniku wodnym. Ogranicza również powstawanie osadów dennych w zbiornikach wodnych, zapobiegając tym samym akumulacji mułu i formowaniu się szlamu. Poprawia kondycję roślin wodnych.

 Preparat PhosSorb:

  •     Produkt czysto mineralny, w 100 procentach ekologiczny;
  •     Natychmiastowe i efektywne wiązanie fosforanów;
  •     Idealnie zabezpiecza zbiorniki wodne na zimę;
  •     Ogranicza powstawanie osadów dennych, mułu i szlamu;
  •     Wspomaga wydajność filtrów i systemów filtracyjnych;
  •     Sorpcja fosforu dochodząca do 199 g na 1 kg preparatu;
  •     Łatwy w użyciu - dozowanie dostosowane jest do każdego rodzaju zbiornika wodnego.


Sposób aplikacji: 25 kg preparatu na 500 000 litrów wody.

PhosSorb natychmiastowo redukuje zawartość fosforanów w wodzie poniżej decydującego dla rozwoju glonów poziomu 0,030 mg/l.


W celu uzyskania optymalnych efektów, zaleca się stosowanie PhosSorb w odstępie 6 tygodni, oraz po każdym zwalczaniu glonów nitkowatych za pomocą preparatu AlgoSplit.


Optymalnym czasem stosowania PhosSorb jest okres przed zimą i po zimie, gdyż wtedy w zbiornikach wodnych występuje największe stężenie fosforanów.


Fosfor to decydujący składnik dla rozwoju glonów nitkowatych: 0,1 mg fosforu = 0,306 mg jonów fosforanowych. Wartość graniczna, powyżej której następuje szybki rozwój glonów wynosi 0,035 mg/l fosforanów.


PhosSorb jest całkowicie bezpiecznym preparatem o sorpcji sięgającej 199 g fosforu na 1 kg mieszanki.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty