• DYSK WD BLACK 2TB D30 Game Drive SSD for Xbox

Symbol: WDBAMF0020BBW-WESN

DYSK WD BLACK 2TB D30 Game Drive SSD for Xbox Powiększ swoją bibliotekę i zwiększ wydajność z dyskiem WD_BLACK™ D30 Game Drive SSD for Xbox™. Dzięki pojemności sięgającej nawet 2 TB* mogącej pomieścić aż 50 gier*** nigdy nie będziesz musiał usuwać swoich ulubionych pozycji, aby zrobić miejsce na najnowsze hity. Szybko uzyskuj dostęp do swoich gier dzięki zoptymalizowanej prędkości sięgającej nawet 900 MB/s**. Koniec z długimi ekranami ładowania - teraz nie musisz już czekać, aby zacząć wygrywać.

Gwarancja 3 lata
1681.00
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 450050777

Zostaw telefon
DYSK WD BLACK 2TB D30 Game Drive SSD for Xbox
Powiększ swoją bibliotekę i zwiększ wydajność z dyskiem WD_BLACK™ D30 Game Drive SSD for Xbox™. Dzięki pojemności sięgającej nawet 2 TB* mogącej pomieścić aż 50 gier*** nigdy nie będziesz musiał usuwać swoich ulubionych pozycji, aby zrobić miejsce na najnowsze hity. Szybko uzyskuj dostęp do swoich gier dzięki zoptymalizowanej prędkości sięgającej nawet 900 MB/s**. Koniec z długimi ekranami ładowania - teraz nie musisz już czekać, aby zacząć wygrywać.‡ Zaprojektowany po to, aby uwolnić pełną moc Twojej konsoli Xbox™. Do Twojego zakupu dołączamy ważną przez 1 miesiąc subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate z dostępem do ponad 100 gier na konsole i komputer oraz trybu multiplayer online na konsolę.
DARMOWE MIESIĘCZNE CZŁONKOSTWO Do Twojego zakupu dołączamy ważną przez 1 miesiąc subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate z dostępem do ponad 100 gier na konsole i komputer oraz trybu multiplayer online na konsolę.
DYSK NOWEJ GENERACJI DO KONSOLI XBOX™ SERIES X|S Dysk do gier WD_BLACK™ D30 Game Drive SSD for Xbox™ pozwoli Ci przenieść swoją kolekcję gier z Xbox™ One i od razu kontynuować grę na konsoli nowej generacji, a także instalować nowe tytuły na Xbox™ Series X | S
ZAŁADUJ SWÓJ CAŁY ARSENAŁ Na dysku WD_BLACK™ D30 Game Drive SSD for Xbox™ pomieścisz nawet do 50 gier***. Jego pojemność sięgająca nawet 2 TB* pozwoli Ci stale powiększać kolekcję bez konieczności usuwania ulubionych tytułów z konsoli.
POKONAJ DŁUGIE CZASY WCZYTYWANIA Szybko uruchamiaj gry dzięki dyskowi do gier WD_BLACK™ D30 Game Drive SSD for Xbox™, który osiąga zoptymalizowane prędkości do 900 MB/s**, pozwalając Ci wkroczyć do gry z minimalnym czasem ładowania i kompletnym brakiem litości dla przeciwników

DANE TECHNICZNE:

Pjemności: 500GB, 1TB, 2TB Interfejs: Port USB Type-C™ Superspeed 10 Gb/sWaga z podstawką: 137g Długość z podstawką: 96 mmSzerokość z podstawką: 35 mmWysokość z podstawką: 60,5 mmWaga bez podstawki: 125g Długość bez podstawki: 96 mmSzerokość bez podstawki: 35 mmWysokość bez podstawki: 58 mmGwarancja: 3 lata

Zaufaj WD

*Przy określaniu pojemności pamięci masowej przyjmuje się: 1 GB = jeden miliard bajtów oraz 1 TB = jeden bilion bajtów. Rzeczywista pojemność pozostająca do dyspozycji użytkownika może być mniejsza i zależy od środowiska systemu operacyjnego. ** W oparciu o prędkość odczytu i wewnętrzne testy. 1 MB/s = jeden milion bajtów na sekundę. Wydajność może różnić się zależnie od hosta, warunków użytkowania, pojemności dysku i innych czynników. *** Liczba gier, zakładając, że każda z nich zajmuje ok. 36 GB. Liczba gier będzie zależeć od rozmiaru pliku, formatowania, pozostałych programów oraz innych czynników. Przechowuj i graj w gry na Xbox One™; archiwizuj gry na Xbox Series X|S. Przed rozpoczęciem rozgrywki gry Xbox Series X|S zarchiwizowane na dysku należy przenieść na konsolę. Jeśli gra została załadowana z płyty, możliwe, że będzie ona potrzebna w celu weryfikacji własności produktu. Wymagane jest połączenie z Internetem i aktywne konto Xbox live. Oferta miesięcznego okresu próbnego Xbox Game Pass Ultimate wyłącznie dla nowych subskrybentów Xbox Game Pass. Ograniczenia: 1 na osobę/konto. Dostępność ograniczona czasowo. Więcej szczegółów znajduje się na opakowaniu produktu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty