• ALGOSTOPPER 25L ANTYGLON NA SINICE

Symbol: HI ALGOSTOPPER 25L

HYDROIDEA AlgoStopper 25l-- Naturalny preparat przeciwko glonom i sinicom. Ochrona zbiorników wodnych przed wszelkimi odmianami glonów takimi jak zielnice i glony nitkowate --

2075.00
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Duża dostępność
Waga 25 kg

Zamówienie telefoniczne: 450050777

Zostaw telefon

HYDROIDEA AlgoStopper 25l


-- Naturalny preparat przeciwko glonom i sinicom. Ochrona zbiorników wodnych przed wszelkimi odmianami glonów takimi jak zielnice i glony nitkowate --

HYDROIDEA to firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w obszarze budownictwa hydrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów specjalistycznych. Pierwszy polski producent unikalnych na skalę światową preparatów biologicznych, środków ekologicznych oraz naturalnych mieszanek minerałów i złóż do stawów, oczek i innych zbiorników wodnych. Firma jest jednocześnie dostawcą nowoczesnych urządzeń i rozwiązań filtracyjnych, wpisujących się w nurt proekologiczny.

Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie utrzymania i eksploatacji zbiorników wodnych oraz ekspercka wiedza techniczna zaowocowały produktami bezpiecznymi dla środowiska, idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów.AlgoStopper

 
Ekologiczny preparat AlgoStopper nie dopuszcza do masowego rozwoju glonów zawiesinowych, glonów nitkowatych i sinic w oczku wodnym, stawie z rybami lub jeziorze. W tym celu wykorzystuje aktywne działanie związków humusowych, skondensowanego ekstraktu ze słomy jęczmiennej oraz innych naturalnych składników. Jest neutralny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi, roślin oraz ryb i innych zwierząt żyjących w zbiorniku wodnym.Preparat AlgoStopper:

 •         W 100 % ekologiczny;
 •         Działa szybciej i dłużej w porównaniu do zwykłej słomy jęczmiennej lub jej wyciągów;
 •         Podczas stosowania preparatu nie zachodzą w wodzie procesy gnilne;
 •         Preparat nie dostarcza do wody żadnych substancji odżywczych;
 •         Blokuje rozwój glonów w sposób naturalny i bezpieczny dla życia biologicznego innych organizmów;
 •         Brak zagrożeń wynikających z przedawkowania preparatu;
 •         Łatwy w użyciu - dozowanie dostosowane jest do każdego rodzaju zbiornika wodnego;
 •         Nie zawiera siarczanu miedzi;
 •         Wytwarzany jest wyłącznie z ekologicznie uprawianych roślin i zbóż.


Sposób aplikacji: dawka startowa 250 ml na 10 000 litrów, następnie 50 ml tygodniowo.

Butelka o pojemności 25l starcza na 500 000 litrów wody.

Preparaty biologiczne i preparaty naturalne działają wolniej niż dostępne na rynku produkty chemiczne, są jednak zdecydowanie bezpieczniejsze i działają długofalowo.


AlgoStopper niszczy glony w sposób naturalny i jest rodzajem filtra biologicznego, który stanowi skuteczną barierę przeciwko powstawaniu wszelkiego rodzaju glonów - blokuje ich rozwój i wzrost.


Promieniowanie UV może negatywnie wpłynąć na działanie produktu; przy korzystaniu z lamp UV należy częściej aplikować AlgoStopper (dwa razy w tygodniu).


AlgoStopper to produkt naturalny i jego przedawkowanie nie wyrządzi żadnej szkody. Może za to przyczynić się do szybszego usunięcia glonów.


Preparat jest w 100% naturalny i bezpieczny w użyciu, dlatego można mieć pewność, że nie wpłynie negatywnie na cenne okazy ryb i roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty